fbpx

Koučink: Nastartuj svou životní změnu

Přehrát video

koučink

Vyber si svého kouče

Za pomoci profesionálních koučů to půjde snadno. Najdeš své osobní cíle a překážky zdoláš jednu za druhou. Získáš nové perspektivy a nápady, o kterých zatím ani nevíš.

PERSONAL Kouč

Ivana Vacková

Jsem mentální kouč sportovců, kouč osobního rozvoje a NLP Practitioner. Toužíš-li ve svém životě po změně, neurověda nabízí úžasné výsledky. Jako certifikovaný kouč tě k nim ráda dovedu. Věřím, že každý člověk si může plnit své sny a cíle, když bude ochotný na tom makat. Já vás na té cestě ráda provedu.

PERSONAL Kouč

Václav Krejcar

S čím jako kouč nejčastěji pomáhám svým klientům? Společně se zaměřujeme na zvládání náročných situací, zvyšování sebevědomí a nalezení silných stránek, jak těchto silných stránek využít a aktivování potenciálu klienta.

MOTIVATION Kouč

Michaela Pokrupová

Jsem tady, abych vás povzbudila. Dodám vám odvahu a energii, podpořím vás ve vašich snech. Budu vás držet za ruku, nebo vás shodím ze skály, ale zajistím, že budete tam, kde být chcete. Miluju, když lidé kolem mě rostou. Když se jim daří, mají radost ze sebe a ze svého života.

LIFE kouč

Šárka Churavá

Jsem kouč osobního rozvoje, který se ve svém přístupu opírá o poznatky neurovědy. Tvrdím, že úspěch není pro každého. Spolupracuji jen s těmi, kteří opravdu chtějí a jsou připraveni na sobě pořádně makat. Já, jako kouč, nabízím maximální podporu a motivaci. Ale jde o tvé výsledky, takže ta největší dřina bude na tobě. Těším se na naši společnou jízdu!

koučink kvíz

Správný výběr

Tvůj osobní kouč ti musí lidsky sedět. Začni tím, že si projdeš motta a krátká videa našich koučů.

Nic se neděje. Právě proto nabízíme úvodní konzultaci zdarma. Buď si jednoduše vyberereš jiného kouče, nebo se rozhodneš jít svou cestou sám. Vyzkoušet můžeš postupně všechny naše kouče a až pak se rozhodnout, s kým budeš spolupracovat.

Většinou online. Je to nejrychlejší cesta, jak se spojit třeba z druhého konce světa. Pokud ale trváš na osobním setkání, zeptej se na tuto možnost přímo svého kouče. 

Kouč tě provede tvou osobní cestou k šťastnějšímu životu. Bude ti klást otázky, které tě posunou ke splnění tvých cílů. Oproti tomu psycholog většinou řeší už nastalé životní trable nebo dokonce zdravotní neduhy.

Chceš dostávat novinky ze světa FreeMe?

Kliknutím na „Chci info“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.