fbpx

MOTIVATION COACH

Michaela Pokrupová

Přehrát video

Představení

Chceš Michaelu jako osobní koučku? Zjisti o ní víc.

Osobním rozvojem a zlepšováním kvality života se zabývám už přes 10 let. Absolvovala jsem výcvik na High Performance Coaching Institutu Brendona Burcharda. Certifikovanou coachkou jsem se stala díky výcviku v Neuroleadership Institutu, prestižní škole coachování. Mám za sebou léta zkušeností v korporátním prostředí, s vedením mezinárodního týmu, s obchodem i se vzděláváním dospělých. Při coachování používám Brain-Based metodu, která pracuje s poznatky o mozku. A co je nejdůležitější: opravdu funguje. Coaching je o přemýšlení a práci. Tahle kombinace vede k zásadní věci: k výsledkům. A těch společně dosáhneme.

Mé motto

Buď tou nejlepší verzí sebe sama.

Reference

Výsledky, kterých jsem pomohla dosáhnout

  Marcela K.

  Od prvního sezení jsem se cítila tak moc dobře a uvolněně, že jsem neměla problém být maximálně upřímná a sdělit Míše úplně všechno. Cítila jsem od prvního okamžiku maximální důvěru, porozumění, diskrétnost a naprosté bezpečí. Jsem hrozně ráda, že můj osobní coach je právě Míša!!! Díky ní jsem našla pevnou půdu pod nohama a je ze mě zdravě sebevědomá žena! Díky ní jsem překonala věci, o kterých jsem si kdysi myslela, že je nedokážu!“

  Koučink kvíz

  Správný výběr

  Tvůj osobní kouč ti musí lidsky sedět. Začni tím, že si projdeš motta a krátká videa našich koučů.

  Nic se neděje. Právě proto nabízíme úvodní konzultaci zdarma. Buď si jednoduše vyberereš jiného kouče, nebo se rozhodneš jít svou cestou sám. Vyzkoušet můžeš postupně všechny naše kouče a až pak se rozhodnout, s kým budeš spolupracovat.

  Většinou online. Je to nejrychlejší cesta, jak se spojit třeba z druhého konce světa. Pokud ale trváš na osobním setkání, zeptej se na tuto možnost přímo svého kouče. Osobně ti může nabídnout například různá pohybová cvičení.

  Kouč tě provede tvou osobní cestou k šťastnějšímu životu. Bude ti klást otázky, které tě posunou ke splnění tvých cílů. Oproti tomu psycholog většinou řeší už nastalé životní trable nebo dokonce zdravotní neduhy.

  Zaujala tě Michaela? Neváhej jí napsat, ozve se ti co nejdříve.

  Kliknutím na „Odeslat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.