fbpx

PERSONAL COACH

Ivana Vacková

Přehrát video

Představení

Chceš Ivanu jako osobní koučku? Zjisti o ní víc

Člověk míní a život mění. Na své životní cestě jsem se stala učitelkou, podnikatelkou, lektorkou i brain- based coachem, NLP Practitioner. Mám ráda výzvy, nabíjejí mě lidé, kteří se chtějí neustále někam posouvat a mají růstové myšlení. Celý život sportuji. Proto jsou mojí srdeční záležitostí sportovci, se kterými také ráda spolupracuji.
Proč právě koučink? Celý život pracuji s lidmi od školáků až po dospělé jedince. Práce s lidmi je velmi zajímavá a zároveň náročná.

Vždy jsem se zajímala o komunikaci mezi lidmi, jejich rozvoj a posouvání se vpřed. Když jsem byla sama prací a životem vyhořelá, tak mi vstoupil do života koučink a změnil mi život k lepšímu. Proto pevně věřím, že právě koučink může změnit život všem lidem, kteří o to budou stát. Moje cesta koučinkem neskončila, naopak začala a já se nadále vzdělávám a posouvám vpřed, abych byla co nejlepším koučem pro své klienty.

Mé motto

Nikdy se nevzdávej svých snů

Reference

Výsledky, kterých jsem pomohla dosáhnout

Robin Bláha
  Robin Bláha

  Zápasník MMA

  Spolupráce s Mgr. Ivanou Vackovou byla od začátku velmi profesionální a přínosná. Její vstřícnost a přístup ke koučinku mě doslova ohromil. Metody mé koučky opravdu fungují a uplatnil jsem je jak ve sportu, tak i v osobním životě. Iva je člověk plný pozitivní energie, ví kam zacílit a dokáže velmi dobře pomoci a nadchnout člověka či sportovce, donutí vás makat do roztrhání těla na svém snu, pokud to ovšem opravdu chcete.

  Kateřina Slavíčková
   Kateřina Slavíčková

   Studentka psychologie

   Díky Ivaně se mi podařilo dosáhnout všech svých stanovených cílů nejen při studiu psychologie ale i ve sportu. Její pozitivní energie během celého procesu člověka ještě více motivuje k dosáhnutí mnohdy nedosažitelných cílů.

   Eva Radvanská
    Eva Radvanská

    Obchodní zástupce Vinostrada

    Dvanáctihodinový koučovací balíček mi pomohl ve větší pracovní efektivitě, motivaci a chuti k práci. Volný čas si nyní užívám naplno a prací se bavím. Děkuji Ivě za pozitivní změnu života.

    Ing. Michal Zimola
     Ing. Michal Zimola

     Ředitel finanční skupiny ZIP

     Koučování mi pomohlo především v mém rozhodování. Iva je příjemná, pozorně naslouchá, mám k ní absolutní důvěru. S její pomocí si vždy přijdu na to, co potřebuji. Doporučuji.

     Anna Zelenková
      Anna Zelenková

      UX designer

      Ivu jsem potkala na živnotní kariérní křižovatce a moc mi pomohla jak s přemýšlením nad kariérou tak s osobním seberozvojem. Nejenom, že budete každé sezení opouštět s náloží nadšení, energie a motivace, ale Iva vám s váma nasdílí spoustu materiálů, ke kterým se můžete kdykoliv v životě vrátit. Moc děkuji, už teď vím, že mi naše sezení budou moc chybět.

      Lenka Lázebníková
       Lenka Lázebníková

       Účetní

       Paní Ivaně patří velké poděkování za koučink mého syna před přijímacími zkouškami na gymnázium. Ivanin úžasný přístup, lidskost, laskavost a profesionalita pomohla k nalezení synova klidu na duši a opětovné důvěry v sebe sama.

       Koučink kvíz

       Správný výběr

       Tvůj osobní kouč ti musí lidsky sedět. Začni tím, že si projdeš motta a krátká videa našich koučů.

       Nic se neděje. Právě proto nabízíme úvodní konzultaci zdarma. Buď si jednoduše vyberereš jiného kouče, nebo se rozhodneš jít svou cestou sám. Vyzkoušet můžeš postupně všechny naše kouče a až pak se rozhodnout, s kým budeš spolupracovat.

       Většinou online. Je to nejrychlejší cesta, jak se spojit třeba z druhého konce světa. Pokud ale trváš na osobním setkání, zeptej se na tuto možnost přímo svého kouče. Osobně ti může nabídnout například různá pohybová cvičení.

       Kouč tě provede tvou osobní cestou k šťastnějšímu životu. Bude ti klást otázky, které tě posunou ke splnění tvých cílů. Oproti tomu psycholog většinou řeší už nastalé životní trable nebo dokonce zdravotní neduhy.

       Zaujala tě Iva? Neváhej jí napsat, ozve se ti co nejdříve.

       Kliknutím na „Odeslat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.