fbpx

PERSONAL SPORT COACH

Václav Krejcar

Přehrát video

Představení

Chceš Vaška jako osobního kouče? Zjisti o něm víc.

Mezi mé klienty, se kterými nejvíce spolupracuji, patří sportovci a mladí ctižádostiví lidé jako: freelanceři, mladí podnikatelé, juniorní a mediorní manažeři, mladí lidé na začátku kariéry. Jsem si vědom, že každý člověk během svého života musí čelit nejedné výzvě a jeho největším nepřítelem jsou jeho vlastní myšlenky. Hlava a vlastní myšlenky byly i mým největším nepřítelem, který mi bránil posouvat se v osobním i profesním životě, podat adekvátní sportovní výkon a zvládnout strasti studentského života a k tomu skloubit podnikatelskou činnost. V tu chvíli jsem z pozice klienta objevil potenciál koučinku, který mě nastartoval k velké životní změně vydat se směrem ke stanoveným cílům, které se před tím zdály nemožné. Našel jsem rovnováhu mezi všemi oblastmi svého života: Začal jsem věřit v sebe a v to, co dokážu, začal jsem lépe zvládat psychicky náročné situace a umění dostat ze sebe to nejlepší. Chcete i vy nastartovat svou vlastní životní změnu, vydat se směrem ke svým cílům a při tom všem se cítit šťastní a spokojení? Rád vám pomohu nastartovat vaši vlastní životní změnu.

Mé motto

Hlava, největší nepřítel člověka.

Reference

Výsledky, kterých jsem pomohl dosáhnout

Martin Pavlů
  Martin Pavlů

  Osobní bankéř Moneta Money Bank

  Vaška mohu vřele doporučit, je to skvělý osobní kouč a naše koučovací sezení mě posunula jak v osobním, tak v profesním životě. Jeho vědomosti, zkušenosti a profesionalita mně pomohly uvědomit si spoustu věcí v profesní a kariérní sféře, ale i v soukromém životě. Pro mě samotného bylo velkým překvapením, jak se naše rozhovory promítly i do mých pracovních výsledků a výkonnosti. Díky Vaškovi jsem našel balanc mezi svými pracovními výsledky a svou spokojeností s osobním životem.

  Karolína Dolejšková
   Karolína Dolejšková

   HR Consultant Junior

   Měla jsem možnost vyzkoušet si koučování s Václavem a rozhodně musím doporučit! Milý přístup, máte pocit, že vám opravdu naslouchá a snaží se už hned ze začátku přijít na to, jak vás posunout dál, abyste se necítili zaseknutí. Snaží se samozřejmě podat pomocnou ruku, pokud netušíte a nevíte, jak reagovat/odpovídat, ale i přesto se snaží nechat věci na vás, abyste na to přišli sami, což je rozhodně skvělý přístup. Máte poté pocit, že to opravdu zvládnete. Moc děkuji!

   Koučink kvíz

   Správný výběr

   Tvůj osobní kouč ti musí lidsky sedět. Začni tím, že si projdeš motta a krátká videa našich koučů.

   Nic se neděje. Právě proto nabízíme úvodní konzultaci zdarma. Buď si jednoduše vyberereš jiného kouče, nebo se rozhodneš jít svou cestou sám. Vyzkoušet můžeš postupně všechny naše kouče a až pak se rozhodnout, s kým budeš spolupracovat.

   Většinou online. Je to nejrychlejší cesta, jak se spojit třeba z druhého konce světa. Pokud ale trváš na osobním setkání, zeptej se na tuto možnost přímo svého kouče. Osobně ti může nabídnout například různá pohybová cvičení.

   Kouč tě provede tvou osobní cestou k šťastnějšímu životu. Bude ti klást otázky, které tě posunou ke splnění tvých cílů. Oproti tomu psycholog většinou řeší už nastalé životní trable nebo dokonce zdravotní neduhy.

   Zaujal tě Vašek? Neváhej mu napsat, ozve se ti co nejdříve.

   Kliknutím na „Odeslat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.