fbpx

LIFE COACH

Šárka Churavá

Přehrát video

Představení

Chceš Šárku jako osobní koučku? Zjisti o ní víc.

Práci s lidmi miluji, proto jsem před mnoha lety zakotvila právě v oblasti HR. Co to pro mě znamená? Dennodenní komunikace s lidmi, vnímání jejich perspektivy, aktivní naslouchání, odhalování jejich potenciálu a dodávání odvahy udělat ten správný krok.

Přirozeným vývojem mého zájmu o osobní rozvoj bylo rozhodnutí stát se profesionálním koučem a pomáhat ostatním překračovat své limity, které jsou beztak jen v hlavě. Stojím si totiž za tím, že kvalita našich myšlenek rozhoduje o kvalitě našeho života. Proto jsem se naučila věnovat svým myšlenkám pravidelně čas a péči. A o to přesně v (self)koučinku jde.

Na práci kouče mě baví různorodost a těší mě dosažené výsledky mých klientů, které vždy náležitě oslavíme. Zajímám se o mindfulness. Ráda čtu a vzdělávám se, abych svým klientům mohla nabídnout to nejlepší. K mým oblíbeným autorům patří Napoleon Hill, Anthony Robbins a taky Tomáš Baťa.

Mé motto

Můj život je odrazem mých myšlenek.

Reference

Výsledky, kterých jsem pomohla dosáhnout

Simona Masilková
  Simona Masilková

  Director, Market Access & Reimbursement

  Oceňuji profesionální přístup a maximální podporu při nastavování a dosažení mých cílů týkajících se nejen osobního, ale také profesního života. Celou koučovací sérii jsem si se Šárkou skvěle užila, byť na mě byla hodně náročná 😊. Její otázky mě krásně vedly k nalezení mých vlastních odpovědí. Koučování se Šárkou mohu jen doporučit.

  Petr Kučera
   Petr Kučera

   Učitel prvního stupně a učitel češtiny pro cizince

   Naše pravidelná setkání se Šárkou v rámci koučování byla vždy velmi obohacující. Nejprve jsem toho o koučování mnoho nevěděl, Šárka mi však poskytla veškeré informace, vysvětlila mi, jak celý proces funguje, a tak vlastně začala naše spolupráce, která trvala více než půl roku. Šárka mi jako kouč vyhovovala po všech stránkách, je trpělivá, ale nesmlouvavá, profesionální, přísná tak akorát a má zdravě lidský přístup. Během koučování jsem díky Šárce a jejímu vedení postupně cítil posun v cílech, které jsme si stanovili. Na konci našich setkání jsem se cítil jako silnější osobnost. Šárku jako koučku vřele doporučuji.

   koučink kvíz

   Správný výběr

   Tvůj osobní kouč ti musí lidsky sedět. Začni tím, že si projdeš motta a krátká videa našich koučů.

   Nic se neděje. Právě proto nabízíme úvodní konzultaci zdarma. Buď si jednoduše vyberereš jiného kouče, nebo se rozhodneš jít svou cestou sám. Vyzkoušet můžeš postupně všechny naše kouče a až pak se rozhodnout, s kým budeš spolupracovat.

   Většinou online. Je to nejrychlejší cesta, jak se spojit třeba z druhého konce světa. Pokud ale trváš na osobním setkání, zeptej se na tuto možnost přímo svého kouče. 

   Kouč tě provede tvou osobní cestou k šťastnějšímu životu. Bude ti klást otázky, které tě posunou ke splnění tvých cílů. Oproti tomu psycholog většinou řeší už nastalé životní trable nebo dokonce zdravotní neduhy.

   Zaujala tě Šárka? Neváhej jí napsat, ozve se ti co nejdříve.

   Kliknutím na „Odeslat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.