fbpx

Sníš o kariéře freelancera?

Začni Kurzem právního a účetního minima

FreeMe spouští první a velmi důležitý Kurz právního a účetního minima pro začínající podnikatele.
Jen za 1 490 Kč se dozvíš vše potřebné, co teď potřebuješ vědět.

Proč kurz od FreeMe?

Jsme tým podobně smýšlejících lidí. Všichni jsme jednou stáli na rozcestí, jako jsi možná ty teď. Řešili jsme otázky jako: „Jsem dost dobrý? Zvládnu to? Seženu dost zakázek?“

Dobrá zpráva pro tebe zní: Nejspíš ano. Zvládli jsme to všichni. A rádi ti podáme pomocnou ruku. To je tvoje velká výhoda.

„Když jsem začínala já a teprve uvažovala o odchodu z korporace, bála jsem se dvou věcí: Že si mě klienti nenajdou a že nevím, co teď udělat. Na jaký úřad jít, komu, kdy a co začít platit a tak dále. Oslovila jsem kolegyni copywriterku Aničkou Sálovou, která už zkušenosti měla. Byla tak hodná, že mě během odpoledne do všeho zasvětila. Seděly jsme u toho ve fast foodu a dodnes si pamatuju, jak jsem měla oči navrch hlavy. Nakonec ale všechno bylo tak jednoduché, jak Anička řekla,“ vzpomíná na své začátky copywriterka Zuzana Veselá.

„Před lety jsme s kolegy hledali copywritera a zjistili, že to vlastně vůbec není jednoduché. Hodně jich je v agenturách nebo si jen tak přivydělávají k běžné práci na pár hodin. Přitom je to škoda, na volné noze je člověk svým pánem a i peněz si může vydělat daleko víc,“ dodává zakladatel FreeMe Jiří Vacek.

S Kurzem právního a účetního minima od FreeMe získáš:

Co se v kurzu naučíš:

A samozřejmě spoustu Lucčiných tipů na jednom místě. Žádné další kurzy ani tutorialy už nepotřebuješ.

Za všechny uvádíme třeba tip na platbu sociálního pojištění:

Pokud podnikáš na hlavní činnost, začni od prvního měsíce platit aspoň minimální zálohy pojistného na sociální zabezpečení.

O autorce kurzu Lucii Horešovské

Vlastní a vede už pár let vlastní účetní firmu MAROTA CZ. Pomáhá s účetnictvím řadě drobných i velkých podnikatelů a firem. Provede tě nástrahami, které její klienti běžně řeší. Ušetří ti tak spoustu času i peněz.

Zaujali jsme tě? Mrkni rovnou na stránku Kurzu právního a účetního minima.Pokud ještě váháš, jestli bude podnikání to pravé pro tebe, rezervuj si konzultaci s vybraným koučem zdarma.